Sık Sorulan Sorular > Ödeme

Ödememi hangi şekillerde yapabilirim?

www.esilatesetturhc.com'da ödeme işleminizi kredi kartı, havale/eft ve yurt dışı westrn union ile gerçekleştirebilirsiniz.


Hangi banka kartları ile taksit imkanından faydalanabilirim?

Maximum özellikli İş Bankası A.Ş ve Ziraat Bankası kredi kartları, Finansbank kredi kartları, Paraf özellikli Halkbankası kredi kartları, World özellikli Yapı Kredi, Vakıfbank ve Anadolubank kredi kartları, Axess özellikli Akbank kredi kartları, Bonuz özellikli Garanti Bankası, Denizbank, Teb, Şekerbank kredi kartları, Listelenenler dışındaki kartlar ile sadece tek çekim ödemesi yapabilirsiniz.


Kredi kartları taksit seçeneklerini nereden görebilirim?

Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında anlaşmalı olduğumuz kredi kartları için taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.


Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

www.esilatesetturhc.com üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.


Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?

Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.


Bilgim dahilinde olmayan bir harcama gerçekleşti ne yapmalıyım?

Tüm bunlara rağmen bilginiz dahilinde olmayan bir harcama ve/veya işlem gerçekleşirse, en kısa sürede Esila Tesettür Müşteri Hizmetleri’ne bildiriniz. 0850 885 21 19


Ürün iadesi  ve değişimi var mıdır?

Ürünler kişiye özel dikildiği için ürün iadesi YOKTUR. Değişim için Müşteri Hizmetleri ile görüşünüz.